O Nas

Cześć! Tu ja, ten mniejszy z nietoperzy, nazywam się Marta i bardzo cieszę się, że trafiliście na naszego bloga 🙂 Opowiadamy tu o miejscach, które odwiedziliśmy, ale także o tym, co nas zaciekawiło.

Od dziecka nie potrafiłam usiedzieć w jednym miejscu, uwielbiam odkrywać świat, podróżować. Mam głowę pełną pomysłów i marzeń (długą ich listę!), które po kolei realizuję. Zaraziłam Dużego Nietoperza fotografią, a on mnie – żeglarstwem. Razem zwiedzamy i podziwiamy świat, kosztujemy innych kultur i cieszymy się życiem. Oboje studiujemy medycynę, jesteśmy na piątym roku, mamy już obrany kierunek, w jakim dąży nasza przyszłość: on – przyszły ortopeda, ja – przyszła pani radiolog. Obecnie spędzamy rok we Włoszech, w Padwie.

Jarek od 14 roku życia żegluje, do rozpoczęcia przygody z tym sportem, a raczej stylem życia, namówił go tato. Zaczęli od kupna małej żaglówki Wegu i pływania nią po Jeziorze Lubikowskim. Do dnia dzisiejszego wypływał setki godzin na morzach i jeziorach, był sternikiem w około dziesięciu rejsach. Od roku jest instruktorem, co pozwala mu realizować swoje pociągi dydaktyczne w materii na której się zna.

Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie nam coś powiedzieć zapraszamy do zakładki kontakt.